تاریخ : دوشنبه 8 مرداد 1397
کد 1311

بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میانه از قسمت های آموزشکده

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میانه از قسمت های مختلف آموزشکده فنی و حرفه ای میانه بازدید نموده و با آقای کریمی رئیس آموزشکده دیدار کردند.
شهردار و اعضای  شورای اسلامی شهر میانه از قسمت های مختلف آموزشکده فنی و حرفه ای میانه بازدید نموده و با آقای کریمی؛ رئیس این آموزشکده دیدار کردند.
در این دیدار آقای کریمی ضمن عرض خیرمقدم خدمت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرمیانه از حمایت ها و مساعدت های ویژه آنها در جهت توسعه آموزشکده میانه قدردانی کرد و اظهار داشت: وحدت رویه در اتخاذ تصمیمات مهمی که رابطه مستقیم با منافع عمومی شهرستان دارد از ویژگی های مثبت اعضای این دوره شورای اسلامی شهرمیانه است.وی افزود: ایجاد مراکز آموزش عالی دولتی در شهرستان میانه امتیاز بزرگی برای مردم این منطقه است و  لازمه توسعه روزافزون آنها حمایت همه جانبه مسئولین شهرستان می باشد که انصافاً شورای شهر دوره چهارم و پنجم در این زمینه نهایت همکاری و مساعدت را با ما داشته است.
آقای حسینخانی؛ نایب رئیس شورای شهرمیانه نیز گفت: ایجاد آموزشکده فنی و حرفه ای در میانه جزو مطالبات هنرجویان و هنرآموزان هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش میانه بود که الحمدالله محقق شده است اما نیازمند توسعه و ایجاد محیط فیزیکی مناسب می باشد 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 8 مرداد 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh