دوشنبه 4 ارديبهشت 1396
 پایگاههای اینترنتی
 
  آمار سايت
امروز : 309
ديروز : 2198
ماه : 8288
سال جاری : 104731
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 15 دي 1395     |     کد : 901

دیدار ریاست منطقه یک دانشگاه فنی و حرفه ای با استاندار محترم آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی ، دکتر غلامرضا کیانی با حضور در دفتر استاندار محترم آذربایجان شرقی به نمایندگی از جامعه دانشگاهیان بالاخص خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص رسالت عظیم دانشگاه فنی و حرفه ای مطالبی ارائه نمودند .

ریاست محترم منطقه یک کشوری دانشگاه فنی و حرفه ای به فرسودگی تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی دانشگاه فنی و حرفه ای در سطح استان اشاره نمودند و از استاندار محترم برای بروزرسانی تجهیزات فوق مساعدت خواستند .

دکتر غلامرضا کیانی با اشاره به وضعیت اشتغال در جامعه و رشته های میان رشته ای در سطح دانشگاه های منطقه اشاره نمودند و با اشاره به وجود آسانسور در تمامی ساختمانها و ملزم نمودن شهرداری و سازمان نظام مهندسی برای وجود آسانسور در تمامی ساختمانها به این بحث پرداختند تا برای بحث آسانسور ، پست های برق سازمان قطار شهری (مترو) برنامه های آموزشی در سطح دانشگاه در آینده نزدیک داشته باشند .

ریاست محترم منطقه یک با اشاره به اینکه دانشجویان این دانشگاه بیش از 60 درصد کلاسهای عملی را میگذرانند و بیش از 70 درصد خروجی (فارغ التحصیلان) این دانشگاه صاحب حرفه و اشتغال دارند اشاره نمودند .

در ادامه استاندار محترم آذربایجان شرقی ابراز خرسندی نمودند و در خصوص بحث اشتغال و بیکاری جوانان بالاخص دانش آموختگان دانشگاه مطرح نمودند .

دکتر جبارزاده با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای همزمان با تحصیل خود در کارگاهها و آزمایشگاههای این دانشگاه ، یک سری از درسهای خود را به صورت عملی میگذرانند اشاره نمود که باید همه دانشگاه های ما به این سمت و سو حرکت نمایند تا معضل بیماری در سطح استان و کشور کم شود .

استاندار محترم آذربایجان شرقی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین دانشگاه در زمینه های مختلف که منجر به ابتکار و خلاقیت شده افزود دانشجویان باید با استفاده از فناوری های نو و پیشرفته و خلاقیت و فکر و ایده های جدید در بازار اقتصادی مشغول شوند .

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای قول مساعدت جهت حضور در دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی دادند .

دکتر جبارزاده همراه بودن صنعت استان با دانشگاهها بالاخص دانشگاه فنی و حرفه ای مفید و موثر ارزیابی نمودند و خروجی دانشگاه فنی و حرفه ای را جهت موفقیت در جامعه صنعت دانشجویان فارغ التحصیل را ورودی صنعت دانستند .روابط  عمومی
نوشته شده در   چهارشنبه 15 دي 1395  ساعت  15   توسط   روابط عمومی    تعداد بازدید  335
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :