شنبه 9 ارديبهشت 1396
 پایگاههای اینترنتی
 
  آمار سايت
امروز : 1237
ديروز : 2221
ماه : 30749
سال جاری : 127192
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 28 اسفند 1395     |     کد : 962

پیام نوروزی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور

یام نوروزی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای

 یامُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار                           یامُدَبّر الیل وَ النَهار
  یا مُحَول الحَول وَ الاَحوال                   حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال

اکنون که دستان پر نوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد، دگر بار قلم آفرینش با رنگ بازی بر پیکره لوح پاک طبیعت ، نگاری دیگر از مظاهر زیبای خلقت را بیان می کند و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآئین خویش را نثار نگاه و نگار ما می کنند. تا در تحولی شگرف نسیم مشک افشان و ترنم بلبلان شیرین بیان را به نظاره بنشینیم و  “یا مقلب القلوب ” گویان به ستایش آن جمیل بی نظیر به پا خیزیم.
اینجانب فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به کلیه اقشار دانشگاهی و فرهیختگان کشور  به ‌ویژه همکاران تلاش‌گر و دانشجویان ساعی دانشگاه فنی و حرفه ای صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.
جای خوشوقتی و سعادت است که در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توانسته ایم با تلاش و مجاهدت شما مجاهدان علم و فرهنگ سهمی والا در تحقق بخشی از اهداف مقدس نظام آموزش عالی کشور به ویژه رسالت سترگ دانشگاه فنی و حرفه ای که تربیت دانشجویان کارآفرین به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی مهارت محور در تربیت جوانان، این سرمایه های معنوی کشور به ویژه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، داشته باشیم.
امید است در سال جدید، دانشگاهیان فنی و حرفه ای کشور با همت و تلاش مضاعف و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود به‌خصوص تمهید شرایط حضور شاداب و مشارکت فعال استادان ارجمند و دانشجویان عزیز در فعالیت‌های علمی و پژوهشی ، زمینه تحقق اهداف تبیینی سال آینده را فراهم نمایند.
از خداوند متعال توفیقات روزافزون جامعه دانشگاهی کشور در خدمتگزاری شایسته به مردم شریف و حق‌شناس تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را مسألت می‌نمایم.
 
 
                                                                                                         مسعود شفیعی
                                                                                                        رییس دانشگاه

 روابط  عمومی
نوشته شده در   شنبه 28 اسفند 1395  ساعت  08   توسط   روابط عمومی    تعداد بازدید  221
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :