تاریخ : سه شنبه 11 تير 1398
کد 1652

گامهای بلند دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در مسیر تحقق اهداف طرح تجهیز با برند ملی

با حضور مهندس حسن صدیقی، نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز و صاحب صنایع معدنی نمونه در کشور، راههای تعامل و مشارکت حداکثری صنایع و تولید کنندگان استانی در طرح تجهیز کارگاهها با برند ملی بحث و بررسی گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، حسن صدیقی پس از بازدید از کارگاههای موجود در داخل دانشگاه فنی و
حرفه ای استان و آشنایی با توانمندیها و قابلیت های آموزشی و تولیدی این مراکز، ضمن دیدار با دکتر بهشتی اصل، رئیس دانشگاه استان از علاقمندی و آمادگی کامل خود با دانشگاه فنی و حرفه ای استان خبر داد. ایشان در این دیدار با تبیین وضعیت معدنی و صنایع معدنی استان بر لزوم ایجاد دپارتمان فرآوری در داخل استان تاکید و این ضرورت را سبب ساز ارزش افزوده بالا برای مواد معدنی، جلوگیری از خام فروشی و ایجاد صنایع معدنی جدید عنوان کردند. این عضو کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی تبریز با اشاره به ظرفیت های دانشگاهی در زمینه پژوهش، آموزش و تربیت نیروهای متخصص این مراکز را تکمیل کننده چرخه تولید در کشور دانستند و افزودند: بدون شک ارتباط صنعت و دانشگاه بیش از این می تواند ساماندهی بشود و ما سعی خواهیم کرد گروههای مختلف تولیدی برتر در استان را با دستاوردها و قابلیت های بالقوه و بالفعل دانشگاه آشنا و درگیر نماییم. دکتر احد بهشتی اصل نیز در این دیدار ضمن سپاسگزاری از همراهی و ارتباط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی با دانشگاه فنی و حرفه ای، آمادگی کامل مجموعه دانشگاه استان با شکل گیری دپارتمان فرآوری در داخل دانشگاه را اعلام و از زحمات شخص آقای مهندس صدیقی از بابت هماهنگی حضور تولیدکنندگان و برندهای داخلی در این دانشگاه تقدیر و تشکر کردند. همچنین در این دیدار مقرر گردید با هماهنگی آقای حسن صدیقی با انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان فولاد و صنایع وابسته استان آذربایجان شرقی، مدیران عامل کارخانجات فولاد استان، بعنوان یکی از گروههای تولیدی، صنعتی برتر کشور، هفته آینده از دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی بازدید نمایند.  
آلبوم تصاویرگامهای بلند دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در مسیر تحقق اهداف طرح تجهیز با برند ملی

تصویر پنج
تصویر پنج
تصویر چهار
تصویر چهار
تصویر سه
تصویر سه
تصویر دو
تصویر دو
تصویر یک
تصویر یک
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 تير 1398
  • ساعت 05
  • توسط روابط عمومی
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط
نظرات شما
captcha refresh