تاریخ : چهارشنبه 6 آذر 1398
کد 1755

با حضور معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای ایران مراسم تکریم و معارفه معاونت آموزشی، پژوهشی و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

با حکم دکتر احد بهشتی اصل، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی دکتر محمد اسدپور بعنوان معاون جدید آموزشی، پژوهشی و فناوری این دانشگاه منصوب و از زحمات مهندس منصور یوسفی نیا تجلیل و تقدیر گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، دکتر غلامرضا کیانی، معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای در مراسم تکریم و معارفه معاونت آموزش، پژوهشی و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی که با حضور دکتر سید محسن حسینی مقدم، سرپرست اداره کل گسترش دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، دکتر احد بهشتی اصل، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، معاونان، روساء ادارات، استادان، کارکنان و نیز دکتر ضیاءالدین دائی کوزه کنانی و دکتر کاظم زارع، رئیس و معاون پژوهشی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز در سالن دانش این دانشگاه برگزار شد، حضور دکتر اسدپور در سکانداری امور آموزش، پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای را مبارک و پر برکت دانسته و این حضور را برگشت دوباره و با انرژی و توان مضاعف به آغوش دانشگاه فنی و حرفه ای عنوان کردند. ایشان با تقدیر و قدردانی از زحمات و تلاشهای ارزنده مهندس منصور یوسفی نیا در طول مدت معاونت، برای ایشان در انجام ماموریت خارج از اداره آرزوی موفقیت کردند. دکتر احد بهشتی اصل نیز با تمجید از زحمات و اقدامات مهندس یوسفی نیا، همکاری مجدد دکتر محمد اسدپور با دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی را بسیار مهم و اثرگذار دانسته کاربلدی، توانمندی، شایستگی، آشنایی با فضای آموزشی و کاری دانشگاه، خوش فکری و دلسوزی را از مشخصه های شخصیتی و مدیریتی ایشان برشمردند. دکتر محمد اسدپور نیز در سخنان کوتاهی از توجه و تفقد دکتر بهشتی اصل و مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای و از حمایتهای دکتر کوزه کنانی و دانشگاه تبریز تشکر و سپاسگزاری نمود، همکاری و همدلی تمامی همکاران را در موفقیت و تعالی معاونت آموزشی خواستار شد. مهندس یوسفی نیا نیز در این مراسم دکتر اسدپور را یار و همکار پیشکسوت و قدیمی خود دانسته از قدرشناسی و توجهات مسئولان دانشگاه تقدیر و تشکر نمود. شایان ذکر است دکتر محمد اسدپور از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز بوده که سالها سابقه همکاری با دانشگاه فنی و حرفه ای استان را در حوزه آموزش در کارنامه دارد. دکتر بهشتی اصل در حکم دکتر اسدپور اظهار داشته است: امید است با استعانت از خداوند منان، توجهات حضرت ولی عصر ( عج ا...) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با همفکری و بهره مندی از توانایی و همدلی نیروهای آن حوزه و استادان گرانقدر و همکاران عزیز و استفاده بهینه از ظرفیت ها، منابع و استعدادهای موجود در آن مرکز در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام آموزش عالی ( فنی و حرفه ای ) بر اساس شرح وظایف محوله و مقررات و زیر نظر مسئولان مربوطه موفق و موید باشید.  
آلبوم تصاویربا حضور معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای ایران مراسم تکریم و معارفه معاونت آموزشی، پژوهشی و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

تصویر هشت
تصویر هشت
تصویر هفت
تصویر هفت
تصویر شش
تصویر شش
تصویر پنج
تصویر پنج
تصویر چهار
تصویر چهار
تصویر سه
تصویر سه
تصویر دو
تصویر دو
تصویر یک
تصویر یک
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 آذر 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط
نظرات شما
captcha refresh