تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1398
کد 1791

جهت تجلیل از مقام رفیع شهید سرافراز سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی رقم خورد: جانشین فرماندهی لشکر 31 عاشورا در دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی حضور یافت.

سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی زاده، جانشین فرماندهی لشکر 31 عاشورای آذربایجان شرقی و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ضمن دیدار با دکتر احد بهشتی اصل، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان در مراسم گردهمایی رهروان شهید حاج قاسم سلیمانی و یادواره دو شهید گمنام دانشگاه فنی و حرفه ای استان شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، دکتر بهشتی اصل در ابتدای این مراسم طی سخنانی از حضور ارزشمند سردار عباسقلیزاده بعنوان سردار نامی و با وفای ولایت و از همرزمان سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در صحن دانشگاه فنی و حرفه ای استان قدردانی و سپاسگزاری نمود. ایشان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) در خصوص شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی گفتند: از برکات شهادت این سردار بزرگ اسلام این است که نشان داد انقلاب زنده است و چشمان غبار گرفته نا اهلان را فروشسته، دشمن را مجبور کرد در برابر عظمت ملت ایران سر تعظیم فرود آورد. بدون تردید واکنش دلیرانه و قدرتمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حیثیت ابرقدرت گونه آمریکا ضربه زد که جا دارد از شجاعت، لیاقت و توانمندی تمامی سرداران اسلام بویژه سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران و کلیه همرزمان ایشان تقدیر و تشکر نماییم که هرگونه امنیت، آسایش و اقتدارمان را در جهان مدیون فداکاری و ایثار این بزرگواران هستیم. سردار عباسقلیزاده نیز در این آئین با تمجید از اقدامات شایسته دانشگاه فنی و حرفه ای در گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، مدیریت و مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان استان را پیشرو و فعال در جریانات انقلابی و دینی استان برشمرد. ایشان در بخشی از سخنان خود با اشاره به وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشتند: وصیت نامه سردار سلیمانی را که به حق می توان جهاد اکبر نامید و مکمل تمامی سلحشوریها، رزمندگی ها، نبردها و مبارزات جهاد اصغری این سرباز رشید اسلام در درگیری و تقابل با فتنه های جهان اسلام می باشد، مملو از رهنمودهای قرآن، ائمه، احادیث، فرمایشات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بوده و دربرگیرنده توصیه های مبارزه با نفس و حفظ دین و ارزشها هست. شایان ذکر است پیش از آغاز این مراسم سردار عباسقلیزاده و شرکت کنندگان، با حضور بر سر مزار دو شهید گمنام دفاع مقدس مدفون در صحن دانشگاه فنی و حرفه ای استان و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.  
آلبوم تصاویرجهت تجلیل از مقام رفیع شهید سرافراز سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی رقم خورد: جانشین فرماندهی لشکر 31 عاشورا در دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی حضور یافت.

تصویر هشت
تصویر هشت
تصویر هفت
تصویر هفت
تصویر شش
تصویر شش
تصویر پنج
تصویر پنج
تصویر چهار
تصویر چهار
تصویر سه
تصویر سه
تصویر دو
تصویر دو
تصویر یک
تصویر یک
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 30 بهمن 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط
نظرات شما
captcha refresh