تاریخ : چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399
کد 1810

بمناسبت هفته آموزش و روز معلم و استاد، هیئت رئیسه دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ضمن رعایت موارد ایمنی و بهداشتی، با جمعی از استادان این دانشگاه دیدار کردند.

در این دیدار یکساعته، اعضاء هیئت علمی و مدرسان دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی از تمهیدات و پشتیبانی چشمگیر و مورد قبول دانشگاه استان برای مقوله آموزش مجازی تقدیر و تجلیل نمودند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، دکتر احد بهشتی اصل، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با تبریک فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان و هفته آموزش، از عدم وجود امکان دیدار حضوری با تمامی استادان و مدرسان موظفی و مدعو دانشگاه استان به سبب محدودیت های در نظر گرفته شده برای عبور از دوران سخت کرونایی ابراز تأسف کرده، دیدار و تجلیل از مقام شامخ استاد را افتخار بزرگ برای مسئولان و مدیران دانشگاه دانست. ایشان با قدردانی از مشارکت و همکاری قابل تقدیر و ستودنی استادان دانشگاه استان در امر آموزش مجازی اظهار داشتند: سامانه هوشمند آموزش مجازی که توسط استادان دلسوز و توانمند دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی طراحی و مدیریت می شود، قابلیت ارائه خدمات آموزشی برای تمامی مراکز استانی و حتی سایر دانشکده ها و آموزشکده های سراسر کشور را دارا می باشد که این اتفاق بزرگ، برگ زرینی در دفتر افتخارات مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای کشور شمرده می شود و ما به آن می بالیم. جا دارد به نوبه خود از تمامی استادان و مدرسان موظفی و حق التدریس دانشگاه استان که در کمترین زمان با تکنیک های محتوا سازی و استفاده کامل از این سامانه هوشمند آشنا شده و بطور مجدانه در امر تداوم آموزش ها در قالب مجازی تلاش می کنند، تقدیر و تجلیل بنماییم. دکتر بهشتی اصل همچنین سایر موفقیت ها و پیشرفت های محسوس در این دانشگاه را مرهون مجاهدتها و خدمات ارزنده استادان و مدرسان شایسته دانشگاه دانسته و بیان داشتند: استادان ما در زمینه های مختلف نظیر آموزشهای بروز، پژوهش های کاربردی، دوره های توانمند سازی، تدوین سرفصل های درسی، تعمیر و راه اندازی مجدد ماشین آلات کارگاهی و... سرآمد بوده و موجبات سرافرازی و تعالی دانشگاه را فراهم آورده اند که بسیار غرورآفرین و لذت بخش است. ایشان افزودند: تمام تلاش ما در مدیریت دانشگاه بر این بوده تا با تجهیز و بروز کردن کارگاهها و آزمایشگاهها و نیز پشتیبانی همه جانبه، زمینه را برای ارائه مطلوبتر خدمات آموزشی توسط استادانمان مهیا نماییم. در ادامه این دیدار، اعضاء هیئت علمی و استادان حاضر، به بیان دیدگاهها و نظرات خود پیرامون مسائلی چون کارآمدی سامانه آموزش مجازی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، نحوه مشارکت حداکثری دانشجویان در امر آموزش های مجازی، مرتفع سازی دغدغه های آزمون پایان ترم، برگزاری کلاسهای عملی و... پرداختند و از هیئت رئیسه دانشگاه استان و کارشناسان درگیر در طراحی و مدیریت سامانه هوشمند آموزش مجازی تقدیر و تجلیل کردند.
آلبوم تصاویربمناسبت هفته آموزش و روز معلم و استاد، هیئت رئیسه دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ضمن رعایت موارد ایمنی و بهداشتی، با جمعی از استادان این دانشگاه دیدار کردند.

تصویر هشت
تصویر هشت
تصویر هفت
تصویر هفت
تصویر شش
تصویر شش
تصویر پنج
تصویر پنج
تصویر چهار
تصویر چهار
تصویر سه
تصویر سه
تصویر دو
تصویر دو
تصویر یک
تصویر یک
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399
  • ساعت 02
  • توسط روابط عمومی
  • ویرایش شده
  • در چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399
  • ساعت 02
  • توسط روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh