تاریخ : سه شنبه 31 تير 1393
کد 219

بیانیه دانشکده ها وآموزشکده های فنی وحرفه ای منطقه یک کشوری دانشگاه فنی وحرفه ای درخصوص محكوميت حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه

دانشکده ها وآموزشکده های فنی وحرفه ای منطقه یک کشوری با صدور بيانيه اي حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محكوم كرد .

بیانیه دانشکده ها وآموزشکده های فنی وحرفه ای منطقه یک کشوری دانشگاه فنی وحرفه ای درخصوص محكوميت حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه

‌تصویر

 محتوای صفحه

با صدور بيانيه اي حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محكوم كرد .

به گزارش روابط عمومي متن كامل اين بيانيه بدين شرح است :

در ماه مبارک رمضان و در آستانه روز جهانی قدس و در شرایطی که منطقه خاورمیانه در آتش جهل  و حقد گروه­های تندرو می سوزد، رژیم اشغالگر صهیونیستی بار دیگر مردم بی­دفاع و بی­گناه فلسطین به ویژه ساکنان نوار غزه را مورد حملات ددمنشانه خود قرار داده است. این در حالی است که مجامع جهانی مسئول و نهادهای منطقه­ای بویژه کشورهایی که خود را مدافع حقوق بشر و آزادی­های مشروع انسانی می­دانند، هنوز اقدام شایسته و بایسته­ای برای توقف کشتار کودکان، زنان، مردان و سالخوردگان و غیر نظامیان انجام نداده­اند.

جامعه بزرگ دانشگاه فنی وحرفه ای ضمن ابراز همدردی با مردم بی­دفاع و بی گناه فلسطین، و محکوم کردن این جنایات، از مجامع و نهادهای بین­المللی مسئول تقاضا دارد در قبال جنایات غیر قابل دفاع و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی سکوت نکرده و از تمام ظرفیت­های حقوقی و قانونی خود در جهت متوقف کردن این جنایات استفاده کنند.

در عین حال جامعه دانشگاهی ، از دانشگاه­ها، دانشگاهیان ، فرهیختگان و چهره­های سرشناس و صاحب نفوذ علمی جهان اسلام می­خواهد که با همه توان از همه امکانات مادی و ظرفیت­های معنوی و فکری خود برای محکومیت این اقدامات استفاده کنند و با ایجاد فضای فکری، گفتمانی و رسانه­ای ضد جنگ و خشونت، رژیم غاصب صهیونیستی را وادار به توقف حملات و تجاوز نمایند. همچنین از مجامع و نهادهای بین­المللی انتظار می­رود عوامل جنایتکار صهیونیستی را به دلیل زیر پا گذاشتن مقررات بین­المللی و بدیهی­ترین حقوق بشری، مورد تعقیب و محاکمه فوری قرار دهند.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 31 تير 1393
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی
  • ویرایش شده
  • در سه شنبه 31 تير 1393
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh